Σειρά τοποθέτησης αναπληρωτών – Α’ φάση – Ηλίας Παπαχρήστος, Τάσος Σκαρμούτσος

Αγαπητοί συνάδελφοι,

σε συνέχεια προηγούμενης ανακοίνωσης, με βάση τα στοιχεία που έχουμε συγκεντρώσει ως τώρα και με κάθε επιφύλαξη, σας κοινοποιούμε τη σειρά τοποθέτησης ανά κατηγορία:

ΠΕ70  ΓΕΝΙΚΗΣ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ
1 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
2 ΜΠΕΚΟΥΛΗ ΕΙΡΗΝΗ
3 ΓΙΑΝΝΟΚΩΣΤΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ
4 ΚΟΛΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
5 ΚΟΥΣΟΥΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
6 ΜΑΝΙΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
7 ΒΟΛΤΣΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
8 ΚΟΛΟΥΣΙΟΥ ΠΑΣΧΑΛΙΑ
9 ΓΕΩΡΓΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
10 ΚΕΛΛΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
11 ΦΑΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
12 ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
13 ΦΟΥΝΤΖΗΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
14 ΠΑΞΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
15 ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ
16 ΔΕΛΣΙΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
17 ΛΑΓΟΜΑΤΗ ΡΟΔΗ
18 ΚΙΟΥΣΗ ΜΑΡΙΑ
19 ΠΑΠΠΑ ΕΥΑΝΘΙΑ
20 ΒΛΑΧΟΠΑΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
21 ΓΙΑΓΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
22 ΓΡΙΒΑ ΜΑΡΙΑ
23 ΖΩΝΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
24 ΠΥΡΠΙΡΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ
25 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ
26 ΜΠΙΣΚΑ ΕΛΕΝΗ
27 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
28 ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
29 ΧΩΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
30 ΕΛΜΑΤΖΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
31 ΚΑΤΣΕΝΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ
32 ΝΙΚΟΛΑΙΔΗ ΑΡΕΤΗ
33 ΛΥΓΕΡΑ ΚΥΡΙΑΚΗ
34 ΑΖΟΥΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΡΙΟΣ
35 ΜΠΑΡΜΠΑ ΜΑΡΙΑ
36 ΔΕΛΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
37 ΜΠΕΛΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
38 ΠΟΥΡΛΙΑΚΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
39 ΥΦΑΝΤΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
40 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
41 ΚΟΥΣΟΥΛΑ ΒΙΡΓΙΝΙΑ
42 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
43 ΠΟΡΤΟΚΑΛΑ ΘΕΟΔΩΡΑ
44 ΓΚΟΥΜΑ ΕΛΕΝΗ
45 ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
46 ΣΤΕΦΑΝΑΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
47 ΓΟΥΛΑ ΒΑΙΑ
48 ΜΠΑΛΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
50 ΚΑΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
51 ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ
52 ΣΚΟΥΛΗΚΑΡΙΤΗ ΕΥΘΑΛΙΑ
53 ΛΙΑΤΣΟΥ ΑΓΛΑΪΑ
54 ΕΦΡΕΜΙΔΟΥ ΡΟΥΜΕΛΙΝΤΑ
55 ΔΗΜΗΤΣΑ ΓΕΩΡΓΙΑ
56 ΡΑΠΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
57 ΒΑΜΒΑΚΟΥΣΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ
58 ΓΚΙΖΑ ΧΡΥΣΑ
59 ΣΚΑΝΔΑΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
60 ΓΚΟΥΒΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
61 ΛΙΤΣΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
62 ΠΑΠΑΔΗΜΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
63 ΡΕΠΑΝΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ
64 ΤΣΟΥΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
65 ΜΠΡΙΚΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ
66 ΚΟΣΣΥΒΑΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ
67 ΚΑΛΤΣΗ ΕΙΡΗΝΗ
68 ΣΑΚΚΟΥ ΕΛΕΝΗ
69 ΛΑΣΚΗ ΕΙΡΗΝΗ
70 ΠΑΠΑΘΩΜΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
71 ΜΠΕΛΛΟΥ ΠΕΛΑΓΙΑ
72 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
73 ΤΑΝΑΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
74 ΧΡΟΥΤΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
75 ΜΟΥΜΟΥΡΗ ΑΜΑΛΙΑ
76 ΠΑΡΓΑΝΑ ΑΓΑΘΗ
77 ΚΟΡΔΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ
78 ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΕΛΕΝΗ
79 ΠΑΠΟΥΤΣΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ
80 ΜΑΝΤΖΙΟΥΚΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
81 ΜΑΝΤΖΙΟΥΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
82 ΜΗΤΣΟΣ ΦΩΤΙΟΣ
83 ΦΑΡΜΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
84 ΚΟΣΙΩΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
85 ΣΟΠΙΚΙΩΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
86 ΝΤΟΒΑ ΜΑΡΙΑ
87 ΛΕΚΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
88 ΧΑΡΙΤΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
89 ΚΟΥΤΣΟΚΩΣΤΑ ΜΑΡΙΑ
90 ΤΣΙΡΩΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ
91 ΑΡΩΝΙΑΔΑ ΟΥΡΑΝΙΑ
92 ΤΖΑΦΑΛΙΑ ΑΓΛΑΙΑ
93 ΜΠΑΖΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
94 ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΗΛΙΑΣ
95 ΔΕΥΤΕΡΑΙΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
96 ΣΤΟΥΚΑ ΝΕΚΤΑΡΙΑ
97 ΖΑΒΑΛΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ
98 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΝΝΑ
99 ΝΑΛΠΑΝΤΙΔΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ
100 ΠΟΛΥΖΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
101 ΜΑΓΚΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
102 ΥΦΑΝΤΗ ΕΙΡΗΝΗ
103 ΠΑΝΤΣΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
104 ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΒΙΚΤΩΡΙΑ

 

ΠΕ70  ΠΑΡΑΛΛΗΛΗ ΣΤΗΡΙΞΗ
Α/Α ΤΥΠΟΣ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ
1 ΠΑΡ.ΣΤΗΡ. BRAILE ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ
2 ΠΑΡ.ΣΤΗΡ. BRAILE ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ
3 ΠΑΡ.ΣΤΗΡ. ΕΑΕ ΤΣΩΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
4 ΠΑΡ.ΣΤΗΡ. ΕΑΕ ΤΣΑΡΟΥΧΗ ΟΛΥΜΠΙΑ
5 ΠΑΡ.ΣΤΗΡ. ΕΑΕ ΣΕΠΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
6 ΠΑΡ.ΣΤΗΡ. ΕΑΕ ΔΑΜΑΣΙΩΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
7 ΠΑΡ.ΣΤΗΡ. ΕΑΕ ΠΑΠΟΥΤΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
8 ΠΑΡ.ΣΤΗΡ. ΕΑΕ ΜΠΑΡΜΠΑΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
9 ΠΑΡ.ΣΤΗΡ. ΕΑΕ ΛΥΓΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
10 ΠΑΡ.ΣΤΗΡ. ΕΑΕ ΜΠΑΗ ΜΑΡΙΑ
11 ΠΑΡ.ΣΤΗΡ. ΕΑΕ ΤΣΙΑΜΗ ΜΑΡΙΑ
12 ΠΑΡ.ΣΤΗΡ. ΕΑΕ ΧΡΥΣΑΦΟΥΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
13 ΠΑΡ.ΣΤΗΡ. ΕΑΕ ΓΙΑΝΝΟΚΩΣΤΑ ΕΛΕΝΗ
14 ΠΑΡ.ΣΤΗΡ. ΕΑΕ ΚΑΣΣΟΥΡΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
15 ΠΑΡ.ΣΤΗΡ. ΕΑΕ ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
16 ΠΑΡ.ΣΤΗΡ. ΕΑΕ ΣΑΜΑΡΤΣΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ
17 ΠΑΡ.ΣΤΗΡ. ΕΑΕ ΒΛΑΧΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
18 ΠΑΡ.ΣΤΗΡ. ΕΑΕ ΛΑΜΠΑΔΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
19 ΠΑΡ.ΣΤΗΡ. ΕΑΕ ΚΟΡΩΖΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
20 ΠΑΡ.ΣΤΗΡ. ΕΑΕ ΦΩΤΟΥ ΕΛΣΑ

 

ΠΕ60  ΓΕΝΙΚΗΣ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΚΛΑΔΟΣ
1 ΣΙΟΓΚΑ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ ΠΕ60
2 ΜΑΚΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΕ60
3 ΠΙΤΣΙΚΟΥ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ ΠΕ60
4 ΜΠΙΖΑ ΕΥΘΥΜΙΑ ΠΕ60
5 ΒΑΛΛΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΕ60
6 ΑΛΙΜΠΑΚΗ ΚΑΛΛΙΡΟΗ ΠΕ60
7 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΠΕ60
8 ΔΕΜΑΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΕ60
9 ΠΑΤΣΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΠΕ60
10 ΚΙΤΣΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΠΕ60
11 ΓΚΟΥΜΑ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΠΕ60
12 ΝΤΟΥΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΕ60
13 ΛΑΔΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΕ60
14 ΣΚΑΠΕΤΟΥΛΙΑ ΛΟΥΚΙΑ ΠΕ60
15 ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΜΑΤΙΝΑ ΠΕ60
16 ΚΥΡΙΑΚΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ ΠΕ60
17 ΔΗΜΟΤΑΤΣΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΠΕ60
18 ΓΚΟΥΡΛΙΑ ΕΛΕΝΗ ΠΕ60
19 ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΕ60
20 ΦΩΤΙΑΔΗ ΣΟΦΙΑ ΠΕ60
21 ΣΟΦΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΕ60
22 ΚΑΡΑΛΗ ΜΑΡΙΑ ΠΕ60
23 ΑΔΑΜ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΕ60
24 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΕ60
25 ΦΛΩΡΟΥ ΑΡΙΑΔΝΗ ΠΕ60
26 ΜΑΛΦΑ ΖΩΗ ΠΕ60
27 ΖΟΠΟΥΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΠΕ60
28 ΠΑΛΑΜΟΥΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΕ60
29 ΜΠΑΛΩΜΕΝΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΕ60
30 ΚΟΚΟΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΕ60
31 ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΓΥΡΩ ΠΕ60
32 ΣΦΑΕΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΕ60
33 ΚΟΥΡΣΟΥΤΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΠΕ60
34 ΔΑΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΕ60
35 ΚΑΡΑΜΗΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ60
36 ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΠΕ60
37 ΜΑΚΡΟΖΑΧΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΑΘΗ ΠΕ60
38 ΔΟΥΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΕ60
39 ΠΑΤΣΙΑ ΒΑΪΑ ΠΕ60
40 ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΕ60
41 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ ΕΛΕΝΗ ΠΕ60
42 ΓΡΙΒΑ ΕΥΘΥΜΙΑ ΠΕ60
43 ΜΠΕΝΤΕΝΙΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΠΕ60
44 ΛΙΩΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΠΕ60
45 ΚΟΡΔΕΛΑ ΕΛΕΝΗ ΠΕ60
46 ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΟΥ ΟΛΓΑ ΠΕ60
47 ΘΕΟΔΩΡΗ ΕΛΕΝΗ ΠΕ60
48 ΓΚΑΡΑΓΚΑΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΕ60
49 ΜΑΥΡΕΛΗ ΚΑΛΙΡΡΟΗ ΠΕ60
50 ΧΑΛΟΥΛΗ ΖΩΗ ΠΕ60
51 ΧΑΡΑΜΠΑΤΗ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ ΠΕ60
52 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΕ60
53 ΜΙΧΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΠΕ60
54 ΚΟΛΛΑΡΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΠΕ60
55 ΣΙΩΜΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΠΕ60
56 ΠΑΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΠΕ60
57 ΠΛΙΑΧΤΟΥΡΑ ΖΩΗ ΠΕ60

 

 

ΠΕ60  ΠΑΡΑΛΛΗΛΗ ΣΤΗΡΙΞΗ
Α/Α ΤΥΠΟΣ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ
1 ΠΑΡ.ΣΤΗΡ. BRAILE ΓΙΩΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
2 ΠΑΡ.ΣΤΗΡ. ΕΑΕ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ
3 ΠΑΡ.ΣΤΗΡ. ΕΑΕ ΑΓΓΕΛΗ ΟΛΓΑ
4 ΠΑΡ.ΣΤΗΡ. ΕΑΕ ΧΡΙΣΤΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
5 ΠΑΡ.ΣΤΗΡ. ΕΑΕ ΤΖΑΜΑΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
6 ΠΑΡ.ΣΤΗΡ. ΕΑΕ ΚΛΕΙΤΣΙΩΤΗ ΑΓΟΡΩ
7 ΠΑΡ.ΣΤΗΡ. ΕΑΕ ΤΑΣΣΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
8 ΠΑΡ.ΣΤΗΡ. ΕΑΕ ΣΑΡΑΜΠΑΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
9 ΠΑΡ.ΣΤΗΡ. ΕΑΕ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝΝΑ
10 ΠΑΡ.ΣΤΗΡ. ΕΑΕ ΖΑΧΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

 

ΠΕ06  ΓΕΝΙΚΗΣ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΚΛΑΔΟΣ
1 ΚΑΡΑΛΗ ΧΑΪΔΩ ΠΕ06
2 ΑΝΔΡΕΟΥ ΕΛΕΝΗ ΠΕ06
3 ΚΑΡΑΣΜΑΝΗ ΙΩΑΝΝΑ ΠΕ06
4 ΜΗΤΣΗ ΜΑΡΙΑ ΠΕ06
5 ΥΦΑΝΤΗ ΑΘΗΝΑ ΠΕ06
6 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΠΕ06
7 ΜΠΟΥΜΠΟΥΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΕ06
8 ΚΑΤΕΡΤΣΙΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΕ06
9 ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΕ06
10 ΜΠΟΥΚΑ ΙΩΑΝΝΑ ΠΕ06
11 ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΥ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ ΠΕ06
12 ΛΙΒΙΕΡΑΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΕ06
13 ΤΣΙΓΑΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΕ06
14 ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΕ06
15 ΜΑΝΑΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΕ06
16 ΓΑΡΙΔΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΕ06
17 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ ΠΕ06
18 ΒΑΛΑΣΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΕ06
19 ΘΕΡΜΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΠΕ06
20 ΣΚΥΦΤΗ ΕΛΕΝΗ-ΕΙΡΗΝΗ ΠΕ06

 

ΓΕΝΙΚΗΣ ΠΕ07 ΜΕΙΩΜΕΝΟΥ  ΩΡΑΡΙΟΥ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΚΛΑΔΟΣ
1 ΚΟΛΟΒΟΥ ΕΛΕΝΗ ΠΕ07
2 ΚΑΜΜΕΝΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΠΕ07

 

ΠΕ08  ΓΕΝΙΚΗΣ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΚΛΑΔΟΣ
1 ΚΟΥΤΣΟΣΠΥΡΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΠΕ08
2 ΤΣΙΟΝΤΖΟΥ ΑΘΗΝΑ ΠΕ08
3 ΝΙΚΟΛΑΪΔΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΕ08
4 ΖΟΛΩΤΑ ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΠΕ08
5 ΜΠΙΛΙΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΕ08
6 ΣΤΑΪΚΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ ΠΕ08
7 ΓΩΓΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕ08
8 ΜΕΓΑΛΟΚΟΝΟΜΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΕ08
9 ΒΟΥΓΙΟΥΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΕ08
10 ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕ08
11 ΝΙΚΟΛΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕ08
12 ΒΑΣΙΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΠΕ08
13 ΑΝΤΥΠΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ ΠΕ08
14 ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕ08
15 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΙΑΝΝΟΧΑΡΗ ΠΕ08
16 ΔΑΜΙΑΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΕ08
17 ΒΛΑΧΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΕ08
18 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕ08
19 ΚΑΡΑΜΑΝΩΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΕ08
20 ΚΟΣΜΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΠΕ08
21 ΤΟΥΚΑΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ ΠΕ08
22 ΤΣΟΛΑΡΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΕ08

 

ΠΕ16  ΓΕΝΙΚΗΣ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΚΛΑΔΟΣ
1 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ ΠΕ16.01
2 ΚΑΤΣΑΟΥΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕ16.01
3 ΒΛΑΧΟΠΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕ16.01
4 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ ΠΕ16.01
5 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΕ16.01
6 ΧΑΛΚΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΕ16.01
7 ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΕ16.01
8 ΚΑΡΤΣΑΚΛΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΠΕ16.01
9 ΘΕΟΤΟΚΑΤΟΥ ΘΑΛΕΙΑ ΠΕ16.01
10 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕ16.01

 

ΠΕ32 ΓΕΝΙΚΗΣ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΚΛΑΔΟΣ
1 ΚΑΛΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕ18.41
1 ΚΑΤΙΟΥ ΒΑΓΓΕΛΙΤΣΑ ΠΕ32
2 ΣΙΟΥΝΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕ32
3 ΣΤΑΥΡΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ ΠΕ32
4 ΣΤΡΑΓΑΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΕ32
5 ΓΙΑΛΟΥΡΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΠΕ32
6 ΣΑΚΚΟΥΛΗ ΙΩΑΝΝΑ ΠΕ32
7 ΣΤΡΑΤΗΓΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΕ32
8 ΒΛΑΧΟΓΙΩΡΓΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΠΕ32
9 ΚΟΛΟΚΟΤΣΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΠΕ32
15 ΛΥΣΙΚΑΤΟΥ ΜΑΤΙΝΑ ΠΕ32
16 ΜΠΑΡΤΖΕΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΕ32
11 ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΙΕΤ-ΘΕΟΔΩΡΑ ΠΕ32
13 ΘΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕ32
12 ΓΛΩΣΣΙΔΗ ΣΟΦΙΑ ΠΕ32
18 ΠΟΛΙΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΕ32
19 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΠΕ32
17 ΝΤΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕ32
10 ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ ΠΕ32
14 ΛΙΟΝΤΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΕ32

 

ΠΕ60  ΣΜΕΑ
Α/Α ΤΥΠΟΣ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΚΛΑΔΟΣ
1 ΕΑΕ ΚΟΡΔΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΕ60.ΕΑΕ
2 ΕΑΕ ΜΗΤΣΗ ΟΥΡΑΝΙΑ ΠΕ60.ΕΑΕ
3 ΕΑΕ ΣΙΑΧΟΥ ΑΡΕΤΗ ΠΕ60.ΕΑΕ
4 ΕΝΓ ΚΟΛΤΣΑΝΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΠΕ60.ΕΑΕ

 

ΠΕ70  ΣΜΕΑ
Α/Α ΤΥΠΟΣ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ
1 ΕΑΕ ΤΣΙΤΣΕΛΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ
2 ΕΑΕ ΝΤΑΛΙΑΝΗ ΑΡΓΥΡΟΥΛΑ
3 ΕΑΕ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
4 ΕΑΕ ΔΟΥΚΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
5 ΕΑΕ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ
6 ΕΑΕ ΛΙΟΤΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
7 ΕΑΕ ΜΠΑΚΑΛΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
8 ΕΑΕ ΣΤΡΑΤΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
9 ΕΑΕ ΜΕΛΙΣΤΑ ΜΑΡΙΑ
10 ΕΑΕ ΠΛΙΑΚΑ ΘΕΟΔΟΣΙΑ
11 ΕΑΕ ΑΛΑΤΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
12 ΕΑΕ ΚΟΚΚΟΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
13 ΕΑΕ ΣΤΑΜΑΤΗ ΑΓΑΘΗ
14 ΕΑΕ ΓΟΥΡΓΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
15 ΕΑΕ ΚΟΥΚΟΥΝΗ ΜΑΡΙΑ
16 ΕΑΕ ΤΣΙΟΥΦΗ ΕΙΡΗΝΗ
17 ΕΑΕ ΠΑΠΑΡΟΪΔΑΜΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
18 ΕΑΕ ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
19 ΕΑΕ ΤΣΙΡΩΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ
20 ΕΑΕ ΠΑΠΑΤΡΕΧΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
21 ΕΑΕ ΚΑΡΒΟΥΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
22 ΕΑΕ ΖΑΠΑΝΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
23 ΕΑΕ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ
24 ΕΑΕ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ
25 ΕΑΕ ΜΟΥΡΚΟΓΙΑΝΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
26 ΕΑΕ ΒΟΡΡΗ ΖΩΗ-ΜΑΡΙΑ
27 ΕΑΕ ΤΣΑΚΜΑΚΗ ΖΩΗ
28 ΕΑΕ ΖΑΡΟΓΙΑΝΝΗ ΙΩΑΝΝΑ
29 ΕΑΕ ΠΟΛΥΓΕΝΗ ΜΑΡΙΑ
30 ΕΑΕ ΤΟΓΙΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
31 ΕΑΕ ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
32 ΕΑΕ ΚΟΥΤΛΟΥΜΠΑΣΗ ΦΑΝΗ
33 ΕΑΕ ΖΗΣΗ ΑΓΛΑΪΑ
34 ΕΑΕ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΦΑΝΗ
35 ΕΑΕ ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
36 ΕΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΛΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
37 ΕΑΕ ΔΟΥΡΓΟΥΝΟΓΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
38 ΕΑΕ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
39 ΕΑΕ ΠΑΛΙΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ
40 ΕΑΕ ΚΟΥΝΤΡΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
41 ΕΑΕ ΠΑΥΛΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ

 

ΠΕ08 ΣΜΕΑ    ΠΕ11 ΣΜΕΑ    ΠΕ16 ΣΜΕΑ    ΠΕ19 ΣΜΕΑ     ΠΕ32
Α/Α ΤΥΠΟΣ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΚΛΑΔΟΣ
1 ΕΑΕ ΦΕΡΕΝΤΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΕ08.ΕΑΕ
1 ΕΑΕ ΚΑΖΑΝΤΖΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΠΕ11.ΕΑΕ
2 ΕΑΕ ΝΑΤΣΚΟΣ ΘΩΜΑΣ ΠΕ11.ΕΑΕ
1 ΕΑΕ ΑΡΒΑΛΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΤΕ16.00.ΕΑΕ
2 ΕΑΕ ΠΑΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΕ16.00.ΕΑΕ
1 ΕΑΕ ΓΚΑΤΖΟΓΙΑ ΘΕΟΔΩΡΑ ΠΕ19.ΕΑΕ
1 ΓΕΝΙΚΗΣ ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΕΛΕΑΝΑ ΠΕ32 ΓΕΝ

 

Με εκτίμηση,

Ηλίας Παπαχρήστος & Τάσος Σκαρμούτσος

2 Σχόλια
  1. Φωτογραφία του/της Ηλίας Παπαχρήστος
    Ηλίας Παπαχρήστος 3 μήνες πριν

    Συνάδελφοι, η σελίδα ανανεώθηκε γιατί υπήρχε ένα λάθος στον πίνακα «ΠΕ60 Γενικής». Καλή τοποθέτηση σε όλους.

  2. Φωτογραφία του/της Νατασα Κοντοκωστα
    Νατασα Κοντοκωστα 3 μήνες πριν

    Καλή τοποθέτηση σε ολους τους αναπληρωτές που μπήκαν φέτος στο νομό μας!!!!!Θα είμαστε δίπλα σας σε ότι μπορούμε βα βοηθήσουμε!!!!!

Σχόλια

© 2017 Σύλλογος Εκπ/κών Π.Ε. Αγρινίου - Θέρμου. Με επιφύλαξη κάθε νόμιμου δικαιώματος.

Συνδεθείτε στον λογαριασμό σας

ή    

Ξεχάσατε τα στοιχεία σας;

Δημιουργία λογαριασμού